Харьковский АвтоКлуб
 
  О клубе Форум Общение Полезное   Главная Карта Контакт  
Текущее время: Сб апр 27, 2024 3:12 pm

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 105 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Сб янв 15, 2011 12:11 pm 
Не в сети
Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 08, 2007 11:11 am
Сообщения: 1820
Откуда: Харьков, Залютино
Авто: народный ...
АлександраЕвгеньевна писал(а):
Откуда взялись два месяца?
Цитата:
Стаття 37. Порядок виплати страхового відшкодування
37.1. Виплата страхового відшкодування здійснюється протягом одного місяця з дня отримання страховиком визначених у статті 35 цього Закону документів або в строки та в обсягах, визначених рішенням суду.
© http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=1961-15 (закон об ОСАГО)
Оранта особенная какая-то?
так тож місяць з моменту коли подано усі документи от і вийде ще +1 місяць

vol440k писал(а):
Вважаю, за це треба притягти інспектора Долю В.Д. до хоча б якоїсь відповідальності. Коли отримаю Постанову суду - обов'язково звернусь до Прокуратури з проханням відкрити адміністративне впровадження на нього на роботі, за халатне відношення.
як показує практика інспектор може відповісти тільки дисциплінарно через звернення в управління МВС України, але й це буде йому уроком
кримінально через прокуратуру за халатність отримаєш відповідь нема ознак злочину карну справу не відкрито, але крові йому поп’ють
хоча, можна через суд відкрити карну справу, але це ще один суд

а от ще один суд по стягненню моральної шкоди з винуватця я б потягався, щоб наступного разу думав ... тай витрати на суди відіб’єш
до тогож легко довисти спробу обмовити тебе за для ухиляння від відповідальності

не розслабляйся, те що в очовидь тобі, може не впаcти в око судді ... тьфу 3х
твої свідки в суді вже були? окремим клопотанням проси суд їх викликати ... можеш з ними прийти та просити прямо на засіданні, але бомажне клопотання теж теж подавай
щодо оплати експертизи, теж окремим клопотання проси стягнути судові витрати з винуватця


зі. успіхів :beer:

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Последний раз редактировалось cROW_Alexander Сб янв 15, 2011 2:36 pm, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Сб янв 15, 2011 2:23 pm 
Не в сети
Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт авг 05, 2008 2:39 pm
Сообщения: 1704
Откуда: Рымарская, 32, вход справа, 2эт., 210оф.
Авто: 21093і в прошлом, peugeot boxer + mers Е220 на пассажирском, lamborghini трогала руками)
cROW_Alexander писал(а):
так тож місяць з моменту коли подано усі документи от і вийде ще +1 місяць

Так в том-то и дело, что судя по написанному ТС - даже если все документы уже будут, то даже после последнего документа - решения суда - ещё два месяца :) Поэтому-то и непонятно..


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 17, 2011 11:14 am 
Не в сети
Со стажем

Зарегистрирован: Пн окт 11, 2010 11:23 am
Сообщения: 69
Авто: Volvo 440
АлександраЕвгеньевна писал(а):
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=1961-15

О, спасибо большое! Распечатал нужные статьи, будет под рукой. Про два месяца мне сказал один из сотрудников Оранты, мол, "по закону 1 мес., но реально рассчитывайте на 2" :). Я еще тогда удивился, но решил оставить спор на момент, когда доки будут на руках и будет о чем говорить.
pusharik писал(а):
потом все издержки оплатит ВИНОВНИК.

SoeL писал(а):
Теперь привлечь к ответственности виновника,

Теперь с этого момента подробнее...
1. Должен ли суд по идее приглашать оппонента на суд в такой ситуации?
2. Как мне привлечь к ответственности оппонента? Надо писать какую-то дополнительную бумагу или суд и так "понимает", что виновник должен быть по-любому в ДТП?
3. Насколько я понимаю, мне от его ответственности и доказательства вины теперь особо никакой разницы?
4. Как будет с оплатой экспертизы, если сделают обоюдную вину? (Хотя доказательств моей вины нет, но все же надо и этот вариант рассмотреть).

_________________
068 6о бОО 59


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 17, 2011 2:16 pm 
Не в сети
Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 08, 2007 11:11 am
Сообщения: 1820
Откуда: Харьков, Залютино
Авто: народный ...
vol440k писал(а):
Теперь с этого момента подробнее...
1. Должен ли суд по идее приглашать оппонента на суд в такой ситуации?
не мусить, але може якщо ти проситимеш ... цей суд розглядає ТІЛЬКИ твою провину

vol440k писал(а):
2. Как мне привлечь к ответственности оппонента? Надо писать какую-то дополнительную бумагу или суд и так "понимает", что виновник должен быть по-любому в ДТП?
цей суд розглядає ТІЛЬКИ твій протокол хоча можна попросити суд винести окрему ухвалу на начальника даі щодо нового протоколу ... обов’яково письмово
я сам так не робив, але чув ще про про два варіанти подальшого ходу справи:
1. з постановою що ти не винен до прокуратури та даі з проханням скласти протокол на винуватця ... і по новому адмін суд
2. з постановою та експертизою позиватися до нього в рамках цивільного процесу ... я б позов писав через адвоката

vol440k писал(а):
3. Насколько я понимаю, мне от его ответственности и доказательства вины теперь особо никакой разницы?
як це? його провина це привід платити тобі компенсацію, але це справа іншого суду

vol440k писал(а):
4. Как будет с оплатой экспертизы, если сделают обоюдную вину? (Хотя доказательств моей вины нет, но все же надо и этот вариант рассмотреть).
може суддя забуде стягнути ... а якщо ні, то не викидай квітанцію стягнеш з опонента якщо забажаеш ще тягатись по судах

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 17, 2011 2:38 pm 
Не в сети
Со стажем

Зарегистрирован: Пн окт 11, 2010 11:23 am
Сообщения: 69
Авто: Volvo 440
cROW_Alexander писал(а):
його провина це привід платити тобі компенсацію

А хіба не відсутність моєї вини - це причина платити мені компенсацію? Я обов'язково повіинен довести його вину? :shock:
cROW_Alexander писал(а):
не викидай квітанцію

У мене квитанції нема, я не оплачував експертизу, вона оплачена з бюджету. І тут у мене думка виникає: якщо експертиза оплачена з бюджету, і вказує, що я не винен, то мабуть для суду логічним є таки доведення вини іншого, щоб стягнути з нього кошти за експертизу? Чи суду на це пофік?
cROW_Alexander писал(а):
цей суд розглядає ТІЛЬКИ твою провину

Мені сказали в СК, що для виплати мені компенсації достатньо лише доведення, що я не винен. Але це все слова... А де це прописано?

_________________
068 6о бОО 59


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 17, 2011 3:38 pm 
Не в сети
юрист автоклуба
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср июн 29, 2005 2:21 pm
Сообщения: 17355
Откуда: Харьков
Авто: Mitsu Lancer IX 1.6 AT
vol440k
Поздравляю!
Пока что очень хорошо всё складывается.

Я бы после выплаты по ОСАГО посудился за "моралку" с водителем Хюндая. Ибо такая наглость ничем не может быть оправдана.

_________________
+38 (о5о) 6о7-о8-18
Денис


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 17, 2011 3:39 pm 
Не в сети
Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 08, 2007 11:11 am
Сообщения: 1820
Откуда: Харьков, Залютино
Авто: народный ...
vol440k писал(а):
А хіба не відсутність моєї вини - це причина платити мені компенсацію? Я обов'язково повіинен довести його вину? :shock:
ні, так
довести у способ що я описав ... або за допомогою держави (через даі) або самостійно(цивільний процес)

vol440k писал(а):
У мене квитанції нема, я не оплачував експертизу, вона оплачена з бюджету. І тут у мене думка виникає: якщо експертиза оплачена з бюджету, і вказує, що я не винен, то мабуть для суду логічним є таки доведення вини іншого, щоб стягнути з нього кошти за експертизу? Чи суду на це пофік?
одне з іншим не пов’язано ... зазвичай в постанові суду вказують хто платить

vol440k писал(а):
Мені сказали в СК, що для виплати мені компенсації достатньо лише доведення, що я не винен. Але це все слова... А де це прописано?
вводять в оману ... Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1961-15&p=1189931216376829 в законі про ОСАГО

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 17, 2011 5:31 pm 
Не в сети
Со стажем

Зарегистрирован: Пн окт 11, 2010 11:23 am
Сообщения: 69
Авто: Volvo 440
Взагалі-то я процетую дещо з висновку експертизи, щоб стало ясніше:

Цитата:
ІІІ. ВИСНОВКИ
1.2.3.4. В даній дорожньо-транспортній ситуації водій автомобіля Хюндай-Тюксон ААА повинен був діяти відповідно до вимог п.п. 10.1 та 10.9 Правил дорожнього руху України.
В даній дорожньо-транспортній ситуації водій автомобіля Хюндай-Тюксон ААА мав технічну можливість запобігти зіткненню шляхом виконання ним вимог п.п. 10.1 та 10.9 Правил дорожнього руху України.
В даній дорожньо-транспортній ситуації дії водія автомобіля Хюндай-Тюксон ААА не відповідали вимогам п.п. 10.1 та 10.9 Правил дорожнього руху України і знаходилися, з технічної точки зору, в причинному зв'язку з виникненням даної дорожньо-транспортної пригоди.

В даній дорожньо-транспортній ситуації водій автомобіля Вольво повинен був діяти відповідно до вимог п. 12.3 Правил дорожнього руху України.
По причині, вказаній у дослідній частині висновку, питання "Чи був в змозі водій Вольво, завдяки технічним можливостям автомобіля, попередити ДТП?", "Чи вбачається в діях водія Вольво невідповідність вимогам Правил дорожнього руху України, механізм скоєння ДТП?", "Чи мались в діях водія Вольво порушення ПДР, якщо так, то чи знаходились вони в причинному зв'язку з подіями ДТП?", - експертами не вирішувались.


Неможливість вирішення питань обгрунтовується вище у Висновку, таким чином:
Цитата:
В даній дорожньо-транспортній ситуації для вирішення питання про наявність технічної можливості уникнення зіткнення транспортних засобів, а також відповідності дій водія автомобіля Вольво вимогам Правил дорожнього руху України, експератм необхідно мати наступні дані:
- на якій відстані від правого краю проїзної частини рухався автомобіль Вольво перед зіткненням?
- з якою швидкістью рухався автомобіль Вольво перед зіткненням?
- на якій відстані знаходився автомобіль Вольво від місця зіткнення в момент початку руху заднім ходом автомобіля Хюндай-Тюксон?
Оскільки відсутні вищенаведені дані, то питання "Чи був в змозі водій Вольво, завдяки технічним можливостям автомобіля, попередити ДТП?", "Чи вбачається в діях водія Вольво невідповідність вимогам Правил дорожнього руху України, механізм скоєння ДТП?", "Чи мались в діях водія Вольво порушення ПДР, якщо так, то чи знаходились вони в причинному зв'язку з подіями ДТП?", - експертним шляхом в об'ємі даного дослідження вирішити не уявляється можливим.

Примітка: при наданні даних тарнсопртних засобів для експертного огляду - висновки не зміняться.

_________________
068 6о бОО 59


Последний раз редактировалось vol440k Пн янв 24, 2011 11:25 am, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 17, 2011 5:36 pm 
Не в сети
Со стажем

Зарегистрирован: Пн окт 11, 2010 11:23 am
Сообщения: 69
Авто: Volvo 440
cROW_Alexander, з вашого останнього посту мені не зрозуміло: навіщо доводити, що він винен? Адже достатньо, що я НЕ винен, щоб оплатити компенсацію? Чи може у суді бути таке, що ніхто не винен?
Арагорн :beer:

_________________
068 6о бОО 59


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 17, 2011 7:06 pm 
Не в сети
Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт авг 05, 2008 2:39 pm
Сообщения: 1704
Откуда: Рымарская, 32, вход справа, 2эт., 210оф.
Авто: 21093і в прошлом, peugeot boxer + mers Е220 на пассажирском, lamborghini трогала руками)
По ОСАГО страховая компания виновного выплатить пострадавшему, если для этого есть необходимые обоснования - в частности решение суда.
Если Вы докажете только, что Вы невиновны, то это ещё не повод для выплаты Вам возмещения. Мало ли, может это вообще какой-нибудь Иванов или Сидоров виноват, а не этот водитель хьюндая :)

_________________
Страхование. ОСАГО. Зеленая карта. Рымарская+Алексеевка+НовыеДома
Контакты, график работы - Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?https://www.strakhovka.in.ua/contacts.html


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Вт янв 18, 2011 10:19 am 
Не в сети
Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 08, 2007 11:11 am
Сообщения: 1820
Откуда: Харьков, Залютино
Авто: народный ...
vol440k писал(а):
cROW_Alexander, з вашого останнього посту мені не зрозуміло: навіщо доводити, що він винен? Адже достатньо, що я НЕ винен, щоб оплатити компенсацію? Чи може у суді бути таке, що ніхто не винен?
я розумію твоє відторгнення того що я написав, але треба довести його провину ... такі да буває що обидва невинні ;)

Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Board=roadlaw&Number=2999176&Searchpage=9&Main=2602253&Words=Alexander_cROW&topic=&Search=true#Post2999176 ось почитай що каже адвокат
Цитата:
Админ протокол составляется в отноешнии конктретного лица. И его суд либо осуждает либо оправдывает. Если на второго протокол не составлялся - тогда получаем - как вы выразились - дтп без виновного. В данном случае - садимся - пишем жалобы в прокуратуру и гаи, приобщаем решение суда - и добиваемся составление в отношении него админ протокола и открытия административного производства.
Если админ протокол составлялся на 2-х, они рассматриваться могут как в одном суде так и в разном(например по месту жительства) - тогда хоть одного оправдывают - остается еще один, хоть осуждают двоих.
Если же оправдывают двоих - смотрим выше.... садимся и опять пишем жалобы... апеляцию...

зі. те що ти вважаєш експертизою 100% в твою користь теж тільки враження, тому я пішовби по варіанту через даі ... щоб не получити повторну експертизу та обоюдку

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Вт янв 18, 2011 8:44 pm 
Не в сети
Со стажем

Зарегистрирован: Пн окт 11, 2010 11:23 am
Сообщения: 69
Авто: Volvo 440
Ага. Тоді питання.
1. Я процетував частину експертизи. Чи достатньо там для визнання вини "хюндай тушкана"?
2. Меня треба щось робити ДО суду, чи після суду?

_________________
068 6о бОО 59


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Ср янв 19, 2011 11:35 am 
Не в сети
Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 08, 2007 11:11 am
Сообщения: 1820
Откуда: Харьков, Залютино
Авто: народный ...
vol440k писал(а):
1. Я процетував частину експертизи. Чи достатньо там для визнання вини "хюндай тушкана"?
для даішників цілком

vol440k писал(а):
2. Меня треба щось робити ДО суду, чи після суду?
а як же ... спочатку получи рішення що ти не винен, а потім з цим рішенням до даі за протоколом на хюндая

зі. можеш попросити (клопотання) суддю видати окрему ухвалу на нач даі ... я вже писав вище

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Сб янв 22, 2011 11:08 am 
Не в сети
Со стажем

Зарегистрирован: Пн окт 11, 2010 11:23 am
Сообщения: 69
Авто: Volvo 440
Консультувався із своєю приятелькою (вона адвокат), вона сказала, що вже зараз треба сідати й писати позовну заяву до суду на Хюндая. Тим самим відкривати на нього новий процес про відшкодування мені збитків. Інакше, каже, в рамках даної справи суд розгляне лише щодо мене - винний чи ні? Адже протокол складено лише на мене, а на нього ні. І те, що експеритза явно вказує на вину Хюндая, не є достатнім для визнання його винним у рамках даної справи. А для одержання компенсації мені потрібно рішення суду, де винен він. Також дівчина зазначає, що на цей позов він може також зреагувати, найнявши адвоката, і оскаржувати "до посінєнія", відтягувати процес і таке інше, тобто може бути тяжба юристів... (Відзначу, шо грошей у Хюндая значно більше, ніж у мене...)
_________________________

cROW_Alexander, ви рекомендуєте чекати рішення суду, а потім йти до ДАІ... Не найдружелюбніша організація щодо захисту моїх прав у даній ситуації, я вам скажу... Тим паче складаючи протокол на Хюндая, їм потрібно буде так чи інакше визнати, що той чортів інспектор написав явно сфабрикований протокол! Окрім того, я планую потім поскаржитися ще раз на нього. Після того як одержу гроші, адже це найголовніше для мене.

До того ж, здається, протокол складається на місці подій. Хіба можуть в ДАІ скласти його на Хюндая отак, заочно, в кабінеті?
_________________________

Третій радник, теж адвокат, ще й колишній суддя, радить просити мого суддю вказати (цетую) "у мотивіровочній частині", що винен Хюндай. Ніби то цього буде достатньо для одержання грошової компенсації від СК. Про що йдеться, як мені саме просити, що то є "мотивіровочна частина" - я поки що не розумію.

Отже, маємо три поради:
1. Писати позов на Хюндая, параллельно, все с початку, додавати туди усі попередні матеріали, свідків, та висновок експертизи, і судитися.
2. Чекати рішення суду, а з ним йти в ДАІ, щоб там склали протокол на винуватого. А потім... таки відкривати проти нього справу?
3. Щось там прохати написати в мотивіровочній частині чогось... Що саме пока невідомо.

Було б класно, якби ця тема привернула увагу якогось ще адвоката, і він підказав, до якої думки прислухатись. Саме зараз мені потрібна допомога, як ніколи, до суду буквально 2 робочих дні...

До цього моменту я знав що діяти, все виходило, але зараз я розгубився остаточно...

_________________
068 6о бОО 59


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 24, 2011 10:38 am 
Не в сети
Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 08, 2007 11:11 am
Сообщения: 1820
Откуда: Харьков, Залютино
Авто: народный ...
vol440k писал(а):
... До цього моменту я знав що діяти, все виходило, але зараз я розгубився остаточно ...
то наведені тобою варіанти не взаємно виключні ... зроби всі
спочатку клопотання на ім’я судді щодо резолютивної частини, а я б ще попросив винести ухвалу щодо даі (вже писав дивись вище)
якщо це не вийде подаси скаргу в даі-прокуратуру та паралельно можеш почати цивільний процесс відшкодування (те шо тобі адвокат пропонує)

зі. все в тебе вийде ... успіхів :)

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 24, 2011 11:00 am 
Не в сети
Со стажем

Зарегистрирован: Пн окт 11, 2010 11:23 am
Сообщения: 69
Авто: Volvo 440
cROW_Alexander писал(а):
клопотання на ім’я судді щодо резолютивної частини

А що це таке? Я просто ніколи з таким поняттям не стикався. :unknown: Як у 2 словах має виглядати прохання? Що я маю попросити суддю не дочекавшись засідання? :D

Взагалі я планую відкрити справу на Хюндая і інспектора, про стягнення не лише матерільаного відшкодування, але й відшкодування моральної шкоди. У висновку експертизи є відомості, які свідчать про те, що водій Хюндай надав свідомо неправдиві свідчення, що ніби-то він був нерухомий, коли відчув удар сзаду. Експерти спростовують це твердження і доводять, що він рухався заднім ходом. ...пояснення водія Хюндай в частині того, що його автомобіль Хюндай-Тюксон в момент зіткнення з автомобілем Вольво-440 знаходився у нерухомому стані, з технічної точки зору, не спроможні - свідчить експертиза.

Тепер інспектор. Неушкодженість передньої частини мого авто дає підґрунтя звинуватити мента у тому, що під час оформлення ДТП він проявив непрофесіоналізм та халатність, або свідомо зробив хибний висновок у протоколі. Нагадаю, він звинуватив мене у скоєнні зіткнення через недотримання бокового інтервалу. Експертиза свідчить: Якщо б автомобіль Хюндай-Тюксон знаходився в нерухомому стані в момент зіткнення, а автомобіль Вольво допустив з ним зіткнення, то пошкодження на автомобілі Вольво-440 розташовувались би на його передній правій частині (правому куті), а не в правій боковій частині. Адже інспектор державної автомобільної інспекції має знати, що автомобіль, передня частина якого залишилась неушкодженою після ДТП на неслизькій дорозі, не міг скоїти зіткнення з нерухомою перешкодою.

До того ж, я приводжу докази, що протокол на мене був складений з недотриманням Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, що затверджена Наказом МВС України №77 від 26/02/2009. Інспектор порушив пункти:
Код:
•   п. 4.2., який зокрема свідчить:
4.2. До протоколу про адміністративне правопорушення долучаються:
письмові пояснення свідків правопорушення, у разі їх наявності.
•   п. 6.1., який зокрема свідчить:
6.1. У разі порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, на місці ДТП складається протокол про адміністративне правопорушення стосовно цих осіб, до якого додаються:

пояснення учасників пригоди та свідків (у разі їх наявності);


В машині Вольво їхали крім мене, ще 3 особи-свідка, а в машині Хюндай - ще 1 особа (його донька), але жодного письмового пояснення свідків не було залучено інспектором до матеріалів.

Зіставлення фактів того, що інспектор проігнорував суттєві обставини ДТП, склав хибний протокол з недотриманням Інструкції, а водій Хюндая дав свідомо неправдиві свідчення - не виключає зловживання службовим положенням інспектора на користь водія Хюндай за їх попередньою змовою.

Ось така петрушка виходить, все набагато цікавіше ;).

_________________
068 6о бОО 59


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Пн янв 24, 2011 12:25 pm 
Не в сети
Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 08, 2007 11:11 am
Сообщения: 1820
Откуда: Харьков, Залютино
Авто: народный ...
vol440k писал(а):
cROW_Alexander писал(а):
клопотання на ім’я судді щодо резолютивної частини

А що це таке? Я просто ніколи з таким поняттям не стикався. :unknown: Як у 2 словах має виглядати прохання? Що я маю попросити суддю не дочекавшись засідання? :D
чому в мене питаєш? питай у того хто присовітував ;)

vol440k писал(а):
Взагалі я планую відкрити справу на Хюндая і інспектора ...
це ще дві окремі справи ... якщо є час та натхнення тоді дій

зі. деталі краще з’ясовувати у адвоката ... попередньо отримавши матеріали справи

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Вт дек 13, 2011 3:54 pm 
Не в сети
Со стажем

Зарегистрирован: Пн окт 11, 2010 11:23 am
Сообщения: 69
Авто: Volvo 440
Здравствуйте, дорогие коллеги.

Давно я не заглядывал в эту тему, не освещал события. Чтобы вам не перечитывать всю тему, приведу "краткое содержание предыдущих серий", и что произошло с тех пор.

1. Суть ДТП. Я ехал на Volvo по ул. Херсонской, включены фары, улица является подъездной к домам, и тогда находилась в плохом состоянии, скорость небольшая. Почти поперек дороги находился ав-ль Хюндай Туксон, которым управлял Горленко Александр Сергеевич (см. схему ДТП http://www.autoclub.kharkov.ua/forum/download/file.php?id=8948&mode=view), задом к левой полосе движения, передом вплотную к бордюрному камню. Убедившись, что левая полоса свободна и ее достаточно для объезда, я начал объезд. Когда передняя часть моего автомобиля миновала препятствие, Хюндай неожиданно поехал задним ходом и нанес удар своим бампером в правую сторону моего авто, начиная от передней двери и заканчивая лючком горловины топливного бака. При этом передняя часть моего авто (бампер, фары, основная часть переднего крыла) осталась неповрежденной. В моей машине находились 3 свидетеля, мои знакомые, которых я подвозил, в машине Горленко Александра Сергеевича - его дочь.

2. Оформление ДТП. Инспектор ГАИ Доля Вадим Дмитриевич выписал только на меня протокол, где написал, что я
Код:
...при об'їзді перешкоди (нерухомий автомобіль Хюндай Туксон д/н АХ9219ВМ) не дотримався безпечного бокового інтервалу, внаслідок чого скоїв зіткнення з останнім.

После осмотра места ДТП инспектора Долю Вадима Дмитриевича не смутил тот факт, что перед Volvo не поврежден, то есть автомобиль не мог двигаться боком, чтобы совершить столкновение. При этом инспектор не опросил свидетелей, и их объяснения не были приобщены к материалам ДТП, тем самым Доля Вадим Дмитриевич нарушил пункты 4.2. и 6.1. Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0374-09 Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. В свою очередь Горленко Александр Сергеевич дал пояснения, что он,
Код:
...проезжая по ул. Херсонской напротив дома глухонемых, остановился и услышал удар в заднюю часть моего автомобиля.

С момента вызова ГАИ до их приезда прошло примерно 1,5-2 часа, за это время г-на Горленко навещали друзья на Ленд-Крузере, которые с ним звонили по телефону все это время, о чем-то совещались. Водитель Ленд-Крузера, кавказец по внешности, покинул место ДТП, когда приехали ГАИшники.

3. Попытки обжаловать протокол.
В течение недели с ДТП я подал несколько жалоб на работника ГАИ о его нарушении Инструкции: В Прокуратуру, само ГАИ, и службу внутренней безопасности МВДУ. Все жалобы были расписаны на начальника ГАИ города, откуда пришел ответ, что мол, все делали правильно, свидетели были "належним чином опитані". Я повторил жалобу в Прокуратуру города, настаивая, что при "належному опитуванні свідків їх пояснення повинні бути додані до матеріалів", но когда принес ее, помощник прокурора сказал мне, что это ни к чему не приведет, мол, только запутаемся в бумагах. подучите, мол, решение суда, и когда докажут вашу невиновность - мы сможем говорить о том, что ГАИшник сделал что-то неправильно, и откроем адміністративне впроваждення на него. Я согласился. Видимо, зря, но не знаю, помогло бы это мне. Суть уже не в этом.

4. Суд, экспертиза. Материалы были переданы в Дзержинский суд и расписаны на судью Гетьмана Руслана Анатольевича. Пояснения 3-х свидетелей были мной добавлены в материалы суда. На первом заседании 2-е свидетелей явились лично и дали показания. Я подал ходатайство о назначении автотехнической экспертизы. Экспертиза проводилась по подробным фотографиям моего автомобиля и материалам ДТП, и 29.11.10 было выдано заключение. В Заключении экспертизы в частности указано:
Код:
Якщо б автомобіль Хюндай-Тюксон знаходився в нерухомому стані в момент зіткнення, а автомобіль Вольво допустив з ним зіткнення, то пошкодження на автомобілі Вольво-440 розташовувались би на його передній правій частині (правому куті), а не в правій боковій частині.

Код:
...пояснення водія Горленко О.С. в частині того, що його автомобіль Хюндай-Тюксон в момент зіткнення з автомобілем Вольво-440 знаходився у нерухомому стані, з технічної точки зору, не спроможні і не будуть прийматися експертами при подальшому дослідженні.

Касательно моих действий в исследовательской части экспертизы указано, что в объеме данного исследования невозможно решить вопрос, мог ли я предупредить ДТП, поскольку отсутствуют данные о скорости и расстоянии до ав-ля Хюндай в момент начала движения им задним ходом.

У Висновках вказано:
Код:
В даній дорожньо-транспортній ситуації водій автомобіля Хюндай-Тюксон Горленко О.С. мав технічну можливість запобігти зіткненню шляхом виконання ним вимог п.п. 10.1 та 10.9 Правил дорожнього руху України.
В даній дорожньо-транспортній ситуації дії аодія автомобіля Хюндай-Тюксон Горленка О.С. не відповідали вимогам п.п. 10.1 та 10.9 Правил дорожнього руху України і знаходилися, з технічної точки зору, в причинному зв'язку з виникненням даної дорожньо-транспортної пригоди.
В даній дорожньо-транспортній ситуації водій автомобіля Вольво-440 повинен був діяти відповідно до вимог п. 12.3 Правил дорожнього руху України.
По причині, вказаній у дослідній частині висновку, питання "Чи був в змозі водій Вольво-440, завдяки технічним можливостям автомобіля, попередити ДТП?", "Чи вбачається в діях водія Вольво-440 невідповідність вимогам Правил дорожнього руху України, механізм скоєння ДТП?", " Чи мались в діях водія Вольво-440 недотримання вимог ПДР, якщо так, то чи знаходились вони в причинному зв'язку з подіями ДТП?" - експертами не вирішувались.

Пункты 10.1, 10.9 и 12.3, о которых идет речь, находятся здесь: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=2&nreg=1306-2001-%EF.

Со дня ДТП (9.10.10) прошло больше года, пока я получил Постанову Дзержинского суда (21.10.11). Все это время суд постоянно переносился. Причины: отпуск судьи, судья находится в совещательной комнате, и прочие. Судья Гетьман Руслан Анатольевич выдал Постановление, согласно которому признал обоюдную вину. В постановлении полностью переписано все, что касается вины Горленко А.С., а про меня написана единственная фраза:
Код:
В даній дорожньо-транспортній ситуації водій автомобіля Вольво-440 повинен був діяти відповідно до вимог п. 12.3 Правил дорожнього руху України.

И дальше абзац (полный):
Код:
На підставі доказів, які були досліджені в ході розгляду справи, суд приходить до висновку, що провина водіїв є обоюдною, та підтверджується в сукупності зібраними по справі доказами: поясненнями водіїв, висноком транспортно-тарсологічної та автотехнічної експертизи.

Ни в одном из указанных документов нет доказательств моей вины в этом ДТП. И в заключении написано меня
Код:
...визнати винним в скоєнні правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП.


5. Апеляционный суд. Получить такую Постанову Дзержинского суда означает не получить выплату от страховой Горленко А.С., в которую я своевременно обратился. Горленко А.С. уже давно получил свою выплату по КАСКО, в течение пары недель починил фонарь и бампер, и радуется жизни, забыв о произошедшем. Я же ждал решение суда, и тут меня обвиняют бездоказательно...

Я подал в Ап. Суд Скаргу, где я ссылаюсь на отсутствие доказательств моей вины, на показания свидетелей, которые не были учтены при вынесении Постановы, и еще раз указываю на невозможность совершения столкновения боком автомобиля. Ссылаюсь на то, что в документах нет указания на то, что я действовал не в соответствии с п. 12.3, а также, что п. 12.3 действует все 100% времени движения автомобиля, и носит общеобязательный, рекомендательный характер.

Я выступил на ап. суде, дал ответы на все вопросы, после чего судья вынес решение мою скаргу оставить неудовлетворенной, Постанову Дзержинского Суда оставить в силе. Решение обжалованию не подлежит.

Разочарование мое в правосудии не имеет границ. Я потратил год зря. Компенсацию от страховой не получу. Не могу понять, почему так поступил первый судья, и второй тоже. Хотя второй, скорее всего покрывает первого.

Просьба, помогите, если можете, советом... Что еще я могу сделать в такой ситуации? Кому можно пожаловаться, куда еще можно подать, может есть какая-то Лига, Коллегия, общественная организация, Союз, Европейский суд по правам человека, я не знаю... хоть кто-то, кто может меня защитить, оправдать! Сумма 11 тысяч компенсации на ремонт для меня очень существенна, и я вложил почти такую сумму, причем часть одолжил - очень рассчитывал, что справедливость будет на моей стороне... :( Или хотя бы где-то осветить всю ситуацию, чтобы люди знали, что такое произошло, что суды засудили человека на ровном месте. Или безвыходные ситуации все-таки бывают???... :(

_________________
068 6о бОО 59


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Вт дек 13, 2011 4:14 pm 
Не в сети
Маршал Автоклуба!
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн июл 09, 2007 3:15 pm
Сообщения: 4148
Откуда: Харьков, Песочин
Авто: Peugeot-406, 2.0i синий
ХЗ :unknown: Разве шо в Верховный суд? Если они таким занимаются... :(

_________________
Жизнь - это жизнь...
20 канал СИ-БИ (27 Мгц) евросетка, FM, позывной FALCON
144 МГц, 433 МГц, UR6LEO, 303-й


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Вт дек 13, 2011 4:59 pm 
Не в сети
Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 08, 2007 11:11 am
Сообщения: 1820
Откуда: Харьков, Залютино
Авто: народный ...
to vol440k
cROW_Alexander писал(а):
деталі краще з’ясовувати у адвоката ... попередньо отримавши матеріали справи
консультація коштує не дорого ... 50-150 грн
там розкажуть про касацію та ще за такуж сумму напишуть її ... поспілкуйся з адвокатом там багато процесуальних моментів

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Вт дек 13, 2011 5:42 pm 
Не в сети
Абориген форума!

Зарегистрирован: Вт апр 11, 2006 6:24 pm
Сообщения: 2366
Откуда: Харьков
Авто: ВАЗ-21093i
Причина изначально в схеме. Гайцы профессионально ее зарядили. По этой схеме виноват ты. Но:
1. Ширина дороги 7.1 метр, задний левый угол находится от бардюра на расстояние 4.4. Вольво от бардюра 0.6
Касание это линия пересечения, правой части вольво и угла хундая.
Итого 7.1 - 4.4 - 0.6 = 2.1 метр - это ширина вольво судя из схемы, но ширина вольво Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?http://autotechnica.ru/auto/volvo/440/16240/ 1.7 метра.
Где еще 40 сантиметров?
2. Растояние от переднего правого угла до бордюра 1.3 - (4.4 - 3.2) = 0.1 - это 10 сантиметров
Машина оказывается то была припаркована. Если она двигалась то должна было отъехать от бордюра на большее расстояние.

Если мы к 10 прибавим те потерянные 40 то получим пол метра, то машина уже оказывается уже и не была припаркована.

Или если хундай все же стоял в 10 сантиметров от бордюра, то точка касания должна быть не там, из чего следует что хундай отъехал обратно к бордюру, значит двигался когда "отпарковывался", но это при условии что ты двигался прямолинейно до и после касания и не крутил руль, это подтверждено положением машины параллельно бордюру

_________________
ВАЗ-21093i


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Вт дек 13, 2011 6:09 pm 
Не в сети
Со стажем

Зарегистрирован: Пн окт 11, 2010 11:23 am
Сообщения: 69
Авто: Volvo 440
Lonely, вы исходили из допущения, что край бампера Хюндая и боковина Вольво находились на одной прямой, но это не так. Во-первых, я мог взять левее, рефлекторно пытаясь уйти от столкновения. Во-вторых, Хюндай после столкновения чуть-чуть отъехал вперед, но это не столь важно. На схему никто, ни экспертиза, ни оба суда, чтобы обвинить меня, не ссылались. Они вообще ни на что не ссылались, вот что убийственно.
cROW_Alexander писал(а):
розкажуть про касацію та ще за такуж сумму напишуть її ... поспілкуйся з адвокатом там багато процесуальних моментів
"Отмене и обжалованию не подлежит" - вот так сказано было. Я спросил у одного адвоката, но у него никаких идей не возникло. Но адвокат - это искусство, поэтому я верю, что должны быть еще какие-то возможности... Надежда умирает последней?

_________________
068 6о бОО 59


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Вт дек 13, 2011 11:43 pm 
Не в сети
Абориген форума!

Зарегистрирован: Пт окт 01, 2010 9:18 am
Сообщения: 2684
Авто: мобиль
Может и прозвучит нехорошо, но забей. ИМХО
Почитай что творится в судах по более крупным вопросам с более серьезными игроками. Не трать больше силы и нервы, оно того не стоит. Просто пойми, что у нас не работает судебная система, и не спрашивай "почему", просто прими на веру. 8-)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Ср дек 14, 2011 10:00 am 
Не в сети
юрист автоклуба
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср июн 29, 2005 2:21 pm
Сообщения: 17355
Откуда: Харьков
Авто: Mitsu Lancer IX 1.6 AT
vol440k
Сочувствую.
Кассационный суд даже не примет к производству жалобу по КоАП.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вот как бывает (вариант оформления ДТП)
СообщениеДобавлено: Ср дек 14, 2011 10:13 am 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср ноя 21, 2007 5:07 pm
Сообщения: 9706
Откуда: Харьков, Сосновая горка
Авто: Сітроен С Елізе 1.6 HDI
Є така дурна мисль....
Мабуть теоретично можна подати заяву на суддю, або на експертизу, то що....(бо хтось же порушив закон), виграти цей процес, а на підставі цього переглянути судове рішення...... але не в нашій країні (приманні не зараз) :( бо це треба йти проти системи.

_________________
Незабаром наступне літо....


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 105 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 30


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
 
О клубе | Форум | Общение | Полезное | Шинный калькулятор | Разместить кнопку на нас
©2005-2015 www.autoclub.kharkov.ua
Перепечатка материалов с сайта без письменного согласования с администрацией запрещена.
дизайн OLYMP Solutions